CETIRIZIN ADGC Filmtabletta, 100 db
CETIRIZIN ADGC Filmtabletten
Gyártók: Zentiva Pharma GmbH
Termékkód: 02663704
Adagolás: Filmtabletten
Tartalom: 100 St
Jutalompontok: 95
Elérhetőség: Raktáron
$13.38
$8.60
német gyógyszertárakból az Ön címére
Használati utasítás a CETIRIZIN ADGC Filmtabletta, 100 db
A cetirizin-ADGC egy allergia elleni gyógyszer, amelynek hatóanyaga a cetirizin-dihidroklorid. Szezonális és évelő allergiás nátha (szénanátha) orr- és szemtüneteinek enyhítésére, valamint krónikus csalánkiütés (krónikus idiopátiás csalánkiütés) enyhítésére alkalmazzák felnőtteknél és 6 éves és idősebb gyermekeknél. A tablettákat szétbontatlanul, egy pohár folyadékkal kell bevenni. Az ajánlott adagolás felnőtteknek és 12 év feletti serdülőknek naponta egyszer 10 mg, 6 és 12 év közötti gyermekeknek naponta kétszer 5 mg. Közepesen súlyos vagy súlyos vesekárosodásban szenvedő betegeknél napi 5 mg-os adag ajánlott. Az alkalmazás időtartama az egyéni tünetektől függ és az orvos határozza meg. A cetirizin-ADGC a cetirizin-dihidroklorid hatóanyagot tartalmazza 10 mg-os adagban filmtablettánként. Az egyéb összetevők közé tartozik a laktóz-monohidrát, kukoricakeményítő és titán-dioxid. A cetirizin-ADGC antihisztaminként hat és elnyomja az allergiás reakciókban szerepet játszó hisztamin hatását. Különböző mellékhatások jelentkezhetnek, mint például gyomor-bélrendszeri panaszok, fejfájás és fáradtság. A gyógyszer nem alkalmazható az összetevőkkel szembeni ismert túlérzékenység esetén, 6 év alatti gyermekeknél és csökkent veseműködés esetén. Terhesség és szoptatás alatt a készítmény alkalmazása előtt orvoshoz kell fordulni. A cetirizin-ADGC tárolása nem igényel különleges feltételeket. Nincs speciális kereskedelmi forma, a terméket a ZENTIVA PHARMA kínálja.Gyógyszerértékelések
JMZ
24/4/2022
Minden nagyszerű volt! Mindig örömmel térünk vissza. Jó és olcsó. Nagyon szívesen fogok újra rendelni!
Hs
5/4/2022
Hosszú évek óta napi társam a pollenszezonban, nélküle nagyon-nagyon beteg lennék. Nagyon jól segít.
GENA
1/9/2021
Nagyon hatékony gyógymód szénanátha, pollenallergia stb. esetén, amit akár napközben is szedhetek anélkül, hogy fáradtságot éreznék. Az ára is nagyon kedvező.
P.Keller
16/7/2021
Nagyon jól tolerálható termék, amely engem személy szerint egyáltalán nem fáraszt el. Nagyon ajánlott! TOP
J. R.
27/6/2019
Segít a pollenallergiámon, különösen májusban/júniusban. Nagyon jól tolerálható, de a tabletták nagyon fárasztóak.
Sigrid Bretzel
26/5/2019
évek óta használom ezt a terméket az éjszakai viszketés enyhítésére, és utána nagyon jól tudok aludni.
.
25/5/2019
Évek óta napi társam a pollenszezonban, csak ajánlani tudom, jól segít
Jojo
22/5/2019
Már 2 éve viszkető bőrkiütésem van, senki sem tudja megmondani, honnan jön. Akkor szedtem Ceterinzint, mivel édesapám is allergiás (de szénanáthás) és azonnal segített. Most már minden este szedem és még jobban alszom. Viszont ha elfelejtem bevenni, azonnal visszajön a kiütés.
Grein Gerhard
24/5/2018
Minden rendben van, mivel a termékek megérkeztek, és úgy működnek, ahogy gondoltuk
Daniel F. (Gast)
8/5/2018
Csodákat művel, az én esetemben sokkal jobban, mint a vényköteles gyógyszerek. Eddig az Urtimed Levocetirizin Loratadin Fexofenaderm Cetirizin ADGC Az ADGC-n kívül az összes többi placebo volt. Az ADGC kicsit fárasztó, ezért este kell szedni, de egyébként nincsenek mellékhatásai.
Írja meg a véleményét
Népszerű itt: Sürgősségi segély
-36%

VIVIDRIN Azelastine 0,5 mg/ml szemcsepp, 6 ml
VIVIDRIN Azelastin 0,5 mg/ml Augentropfen
$8.57 $13.40